Czym jest męskość, czyli jak poderwać starszą kobietę

admin Portale randkowe, Randki

Wyobraźmy sobie taką sytuację. Poznajesz ją. Jest piękna, mądra, dobra, zadbana, seksowna, a do tego odpowiedzialna, ciekawa, wesoła i mógłbyś wymieniać jeszcze miesiącami, a nie wyczerpałbyś pełnej listy jej unikalnych zalet. Jest spełnieniem twych marzeń, takiej właśnie kobiety chciałeś całe swoje życie. W każdej wolnej chwili twoje myśli wędrują właśnie do niej. Jednym słowem – wsiąkłeś po uszy. Jedynym, co onieśmiela Cię przed realizacją najpiękniejszego scenariusza, jaki mogłeś wymyślić jest wiek. Jej wiek. Albo Twój wiek. Bowiem kobieta twoich marzeń jest od Ciebie o dobrych parę lat starsza. Nie chcesz rezygnować ze swoich zamierzeń, po prostu zupełnie nie wiesz jak poderwać starszą kobietę. Być może masz całkiem niezłe powodzenie wśród rówieśniczek, lecz zainteresowanie sobą takiej dziewczyny to całkiem inna para kaloszy i doskonale zdajesz sobie z tego sprawę.

Czego oczekuje starsza kobieta?

Wystarczy zastanowić się chwilę, by odpowiedź na to pytanie stała się całkiem jasna. Co różni tę konkretną dziewczynę od młodszych? Jedna podstawowa sprawa – doświadczenie. Miała więcej czasu, by nazbierać go po uszy. Często miewa już dość doświadczania. Jeśli chciała stworzyć związek na stałe, a nie stworzyła go do tej pory, nie chce się już bawić w te wszystkie gierki i podchody, które mogą być ekscytujące jedynie, jeśli są nowością. Ma jasno sprecyzowane oczekiwania i nie ma zamiaru od nich odstępować. Zapewne chętnie widziałaby przy sobie mężczyznę o cechach równie fantastycznych, jakie sama posiada. Wie dobrze, co lubi, a czego nie toleruje i nie boi się jasno tego komunikować. Łatwo o pochopny wniosek, że oczekiwań starszej kobiety spełnić się nie da. Lecz jest to wniosek tak daleki od prawdy, jak to tylko możliwe.

Co może Cię wyróżnić?

Zastanów się. Czego nie dostają zazwyczaj współczesne kobiety? Istnieją pewne cechy, które były synonimem męskości jeszcze dobre dwadzieścia lat temu. Potem rozmyły się poprzez równouprawnienie i teraz nie do końca wiadomo, czy męski mężczyzna to ten mięśniak z siłowni, czy może skromny nerd w okularach. Ale ona to wie. Dojrzała kobieta, która do tej pory pozostaje samotna, szuka tak naprawdę jedynie stabilności. Tylko mężczyzna, który jest w stanie dać jej oparcie psychiczne będzie przez nią rozpatrywany w kategorii partnera. Jeśli cechuje Cię odpowiedzialność, dojrzałość emocjonalna, zaradność i spokój, wtedy z góry jesteś na wygranej pozycji i masz wszelkie szanse, by zbliżyć się do dziewczyny po przejściach. Potrafi ona bowiem dojrzeć te cechy i docenić je.

Kiedy nawet nie zaczynać?

Jeśli dojrzała kobieta interesuje Cię tylko w roli trofeum na półce Twoich podbojów, lepiej z góry sobie odpuść. Ta wartościowa dziewczyna była już trofeum parę razy, jak każdy doświadczony człowiek. Prawdopodobnie wyczuje Twoje intencje na kilometr i jedynie narazisz się na śmieszność. Nie warto.